W piątek koncert River Flow open air, w sobotę filmy z Katowickiej Szkoły Filmowej w Kinie na Barce a w niedzielę koncert Niechęci i potańcówka przy akompaniamencie Balu na Gnojnej. Zaraszamy!

Muzyka na Barce Herbatnik piątek 12.08.2011, godz.22, wstęp 20 zł

River Flow open air

Gorące uderzenie Trance Progressive & Psychedelic w wykonaniu:

Goga M, Krisyon, Nell-Bluebell, No​is, Leorafen, Kace, Alien Bug, Shangri-la, Friends
 
http://www.facebook.com/event.php?eid=131572893589278

 

Kino na Barce Herbatnik sobota 13.08.2011, godz. 21, wstęp wolny

Mamy dla Was super paczkę ze Śląska. W najbliższą sobotę pokażemy trzy wielokrotnie nagradzane na polskich i międzynarodowych konkursach z Katowickiej Szkoły Filmowej

Po pierwsze "Radioakcja" - reż. Tomasz Jurkiewicz, 27' udziestolatkowie Paweł i Grzegorz postanawiają otworzyć radio internetowe przeznaczone dla młodych ludzi. Z funduszy Unii Europejskiej otrzymują 6000 euro. Jednak przed bohaterami stanie jeszcze mnóstwo problemów. 

Po drugie " Twist&Blood" - reż. Kuba Czekaj, 32' - Jedenastoletni chłopiec o ksywie Brzucho jest pośmiewiskiem wśród swoich rówieśników. Rodzice też za wszelką cenę chcą go zmienić, odchudzić. Brzucho ma jednak swój sposób na rozładowanie negatywnych emocji, to tajemnica. Z czasem zdradzi ją przyjaciółce, w której się podkochuje...

 Po trzecie "Ostatni pociąg" - reż. Weronika Tofilska, 14' - Antoni ma otyłą żonę, przygnębiającą pracę i głębokie poczucie niespełnienia. W ogromie beznadziei, która go otacza  jedyne pocieszenie daje Antoniemu wspomnienie jego pierwszej miłości sprzed lat. 

Trzy przykazania: bądźcie, oglądajcie i bawcie się dobrze. 

Koncerty na Barce Herbatnik niedziela 14.08.2011, godz.21, wstęp 10 zł

Wystąpi Niechęć

Jeden z najciekawszych zespołów na warszawskiej scenie improwizowanej. Twórcze połączenie jazzu, rockowej alternatywy i psychodelii, o którym pisano m.in. „to dźwięki gdzieś wpół drogi pomiędzy Coltrane’em i Joy Division”, „to Chopin w oparach opium”. Zespół współtworzyli członkowie formacji takich jak The Car Is On Fire, Vavamuffin i Jazzpospolita. Niechęć w krótkim czasie zdobyła sobie wierną publiczność i poparcie mediów. W 2010 roku Niechęć wydała doskonale przyjętą płytę EP, a jej muzyka prezentowana była m.in. w „Trójce”, Radiu Euro (PR 4), Radiu Jazz. Niechęć wystąpiła m.in. na festiwalach Opener i Re:Wizje.

http://www.myspace.com/niechec

http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Niech%C4%99%C4%87/174192842604964

 

Koncerty i potańcówki na Dechach niedziela 14.08.2011, godz.17, wstęp 10 zł

Wystąpi Kapela Bal na Gnojnej

Mimo deszczowego lata, mimo komarów, mimo zdartych obcasów - gramy! Osobiście i porywiście! W programie: uliczne i rewiowe szlagiery trzydziestolecia - zawsze z fasonem; także nauka tańca, a nawet i niespodzianka ...

 
Skład:
Duet "Morskie Oko" - Róża i Gabriela - śpiew, inst. perkus.
Jacek Mielcarek - klarnet 
Jakub Mielcarek - kontrabas
Patryk Walczak - akordeon
Zachariasz Muszyński - śpiew 
Heniek Małolepszy - gitara, śpiew

Mieszkańcu Stolycy, a także turysto - koniecznie przybij do Portu w niedzielę! 
Zapraszamy! Anawa!

 

Edyta Grudzień

Koordynator

Tel.: 791 315 947

edyta.grudzien@jawisla.pl

 

Zadanie pt.: “WISŁA SERCE EUROPY” jest częścią projektów i przedsięwzięć artystycznych tworzących stałą ofertę kulturalną Warszawy. Jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawa.