W tym tygodniu koncert Spiętego w piątek, "jednominutówki" w Kinie na Barce w sobotę i Strug Kompania na potańcówce w niedzielę. Zapraszamy!

 

Koncerty na Barce Herbatnik piątek, 05.08.2011, godz. 22, wstęp 10 zł

Wystąpi Spięty
"Jestem wakacyjnym matrosem. Od kilku lat rósł we mnie pomysł, żeby nagrać solową płytę z quasi szantami. Album swój zatytułowałem Antyszanty, bo choć pieśni moje zainspirowane były melodiami morza, to są dla nich również parafrazą i stylistyczną opozycją. Końcem oddałem cumy i popłynąłem, ale po co ja to wszystko robię, dokąd zmierzam i gdzie jest kres mej wędrówki?  ...za cholerę nie wiem?


Kino na Barce Herbatnik, sobota, 06.08.2011, godz. 21, wstęp wolny

"Jednostka czasu, legalna" tak minutę opisuje encyklopedia PWN. Ani ta, ani żadna inna definicja nie odda jednak potencjału 60 sekund. Jak go odnaleźć i wykorzystać? Filmy tych, którym się to udało zeprezentujemy już w sobotę o godz. 21.
Zapraszamy na przegląd najlepszych etiud Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych "The One Minutes"  polskiej odsłony projektu docierającego już do ponad stu krajów na świecie. Zaprezentujemy kilkadziesiąt etiud z pięciu dotychczasowych edycji imprezy.
Nasz pokaz to też zachęta do udziału w festiwalu. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 20. sierpnia. Więcej znajdzie na
stornie www.jednominutowki.pl ( http://www.jednominutowki.pl/ ) i naszym profilu na facebooku: KinoMost.
Za udostępnienie filmów dziękujemy Nadbałtyckiemu Centrum Kultury w Gdańsku, organizatorowi festiwalu.


Koncerty i potańcówki na Dechach, niedziela, 07.08.2011, godz. 17, wstęp 10 zł

Wystąpi Grupa Strug Kompania. Warsztaty taneczne poprowadzi Piotr Zgorzelski z Fundacji Czas Tradycji.


Zapraszamy!


Edyta Grudzień
Koordynator
tel.: 791 315 947

Zadanie pt.: "WISŁA SERCE EUROPY" jest częścią projektów i przedsięwzięć artystycznych tworzących stałą ofertę kulturalną Warszawy.  Jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawa.